+36 84 310 681 siohaz@siohazcentrum.hu Hétfő-Péntek: 07:00 - 16:00, Szombat: 08:00 - 12:00

Ajánlatok

Ajánlatok
  • Álláshirdetés Csempe- Szaniter Szaktanácsadó, Értékesítő

    Álláshirdetés Csempe- Szaniter Szaktanácsadó, Értékesítő

    Dinamikusan bővülő hazai tulajdonú építőanyag kis és nagykereskedelmi
    Sióház Centrum Kft.
    munkatársat keres

    Csempe szaniter Szaktanácsadó, Értékesítő,
    pozícióba.

    Munkavégzés helye:
    Siófok,Somogy Megye

    Feladatok:

    • A telephelyen forgalmazott burkolatok, szaniterek helybeni értékesítése, a vevők kiszolgálása.
    • Ajánlatok készítése, továbbítása a vevők felé, az ajánlatok utókövetése.
    • A megrendelésekkel kapcsolatos áralkuk eseti lebonyolítása a beszállítókkal.
    • A beérkező telefonos információkérések teljesítése, szakmai tanácsadás nyújtása a vevők felé.
    • Reklamációkezelés a saját ügyfelek és/vagy a saját termékkör tekintetében.
    • Szállítólevelek és számlák kiállítása, ügyintézésre továbbítása.
    • Proaktív ügyfélkezelés menedzselése, potenciális ügyfelek felkutatása, valamint a jelentkező új ügyfelek vásárlásra ösztönzése.
    • A meglévő ügyfelek megtartása, kezelése, további vásárlásra ösztönzése.
    • Folyamatos információtovábbítás a kollégák felé a saját termékkörre vonatkozó árváltozások, raktárkészlet és az új termékek tekintetében.
    • Az értékesítési feladatokhoz kapcsolódó dokumentumok kitöltése
    • Az értékesítési volumen növelése keresztértékesítéssel.
    • Részvétel az éves leltárkészítés folyamatában, és az adatok rögzítésében.

    Szakmai elvárások:

    • Középfokú kereskedelmi végzettség és/vagy 2-3 éves hasonló területen szerzett értékesítői tapasztalat;
    • átfogó termékértékesítési ismeretek.
    • valamely vállalatirányítási rendszer kereskedelmi moduljának ismerete.
    • Dinamikus fiatal pályakezdők jelentkezését is várjuk!

    Előnyt jelent:

    • Építőipari anyagismeret;
    • építőanyag kereskedelemben, értékesítésben szerzett több éves gyakorlati tapasztalat;
    • a piaci környezet (gyártók, versenytársak) ismerete;

    Személyes kompetenciák, tulajdonságok:

    • Csapatszellemű hozzáállás;
    • kiemelkedő értékesítési attitűd;
    • tulajdonosi szemléletmód;
    • kiváló probléma-megoldási képesség;
    • magas fokú önállóság/ pro-aktivitás a munkában;
    • terhelhetőség;
    • megbízhatóság;
    • határozott, udvarias fellépés;
    • pozitív-, eredményorientált szemléletmód;
    • gyors tanulási képesség, asszertivitás;
    • lojalitás.

    Amit nyújtunk:

    • Fiatal, dinamikus csapat.
    • Felelősségteljes, önálló munkakör.
    • Magas fokú kreatív szabadság.
    • Kellemes munkakörnyezet.
    • Versenyképes jövedelem.
    • Folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség.
    • Hosszú távú, stabil munkalehetőség.
    • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet.

    Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét nettó fizetési igényének megjelölésével az
    hr@siohazcentrum.hu
    e-mail címre kérjük megküldeni.

X

Cím: 8600 Siófok, Ipar u. 2.
Központi tel.: +36-84/310-681
Fax: +36-84/999-623
e-mail: siohaz@siohazcentrum.hu

Nyitvatartás

H-P: 7-16 óra
Sz: 8-12 óra
​V: Zárva

Ugrás az oldal tetejére