+36 84 310 681 siohaz@siohazcentrum.hu Hétfő-Péntek: 07:00 - 16:00, Szombat: 08:00 - 12:00

Ajánlatok

Ajánlatok
  • Beszerzési Asszisztens álláshirdetés

    Beszerzési Asszisztens álláshirdetés

    BESZERZÉSI ASSZISZTENS

    MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

    • Egy fiatalos csapat tagja lehetsz, ahol jó munkahelyi légkörben egy csapatot alkotunk;
    • dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezetben tevékenykedhetsz;
    • adunk lehetőséget a benned felmerülő ötletek megvitatására és megvalósítására;
    • versenyképes havi fix bér mellett évente egy alkalommal teljesítmény bónuszra lehetsz jogosult megfelelő eredmény elérése esetén.

    MILYEN FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ?

    • Értékesítők napi munkájának adminisztratív támogatása;
    • a területhez és munkakörhöz tartozó feladatok nyilvántartási rendszerének kialakítása, önálló vezetése;
    • folyamatos kapcsolattartás, kommunikáció az Értékesítő kollégákkal; adatok begyűjtése, szerződések adminisztratív kezelése, elemzések készítése;
    • az üzletág rendeléseinek kezelése, integrált rendszerben történő rögzítése; a munkatársak támogatása a megfogalmazott célok és kiadott feladatok határidőben és megfelelő minőségben történő teljesítésében;
    • a pozícióhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása;
    • a Vezetők által kiadott feladatok és az azokhoz kapcsolódó határidők figyelése, nyomon követése.

    MILYEN ISMERETKRE VAN SZÜKSÉGED AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ?

    • Minimum középfokú végzettség és/vagy (preferáltan kereskedelmi vagy logisztikai) felsőfokú végzettség;
    • magasfokú Microsoft Excel ismeret;
    • vállalat irányítási rendszerismeret (pl. Vectory), gyakorlati tapasztalat – előny.

    MILYEN TULAJDONSÁGOKKAL JÓ, HA RENDELKEZEL?

    • Kiváló rendszerszintű (analitikus) gondolkodás;
    • precíz, pro-aktív és lendületes munkavégzés;
    • konfliktuskezelő- és stressz-tűrő képesség;
    • ​probléma-megoldási képesség.

    hr@siohazcentrum.hu

X

Sióház Centrum Kft.

Cím: 8600 Siófok, Ipar u. 2.
Központi tel.: +36-84/310-681
Fax: +36-84/999-623
e-mail: siohaz@siohazcentrum.hu

Ugrás az oldal tetejére