+36 84 310 681 siohaz@siohazcentrum.hu Hétfő-Péntek: 07:00 - 16:00, Szombat: 08:00 - 12:00

Ajánlatok

Ajánlatok
  • Álláshirdetés Marketing asszisztens pozícióba

    Álláshirdetés Marketing asszisztens pozícióba

    Hazai tulajdonú építőanyag kis- és nagykereskedelmi Kft
    ​új munkatársat keres részmunkaidős (4 órás)

    MARKETING ASSZISZTENS

    pozícióba

    Feladatok:

    • Online és offline marketing kampányok, promóciók megvalósításában való aktív részvétel
    • Online felülettel kapcsolatos riportok, statisztikák összeállítása
    • Adatbázisok és címlisták összeállítása, naprakész kezelése, frissítése
    • Közösségi oldalak (Facebook, Instagram) kezelése, posztok készítése, publikálása
    • Hirdetések kezelése
    • Hírlevelek szerkesztése és kiküldése
    • Saját weboldalak állandó frissítése, népszerűsítésének megtervezése
    • Weboldalak karbantartása, az információk és a grafikai elemek folyamatos frissítése
    • Együttműködés partnerekkel
    • Újház központtal történő kapcsolattartás, az elvárt feladatok kommunikációja és egyeztetése

    Szakmai elvárások:

    • Min. középfokú és/vagy szakirányú végzettség
    • Minimum 2 év online marketing tapasztalat
    • Webes felületek ismerete
    • Hírlevél küldő rendszer ismeret
    • CRM rendszer ismeret
    • Google AdWords és Google Analitycs ismerete
    • Közösségi média ismeret
    • Az aktuális trendek ismerete és követése
    • Erős kommunikációs készség
    • Proaktív, kezdeményező személyiség
    • Precíz munkavégzés

    Amit nyújtunk:

    • Fiatal, dinamikus csapat
    • Kellemes munkakörnyezet
    • Stabil vállalati háttér és piaci pozíció
    • Izgalmas, kihívásokkal teli, kreatív feladatok

    Munkavégzés helye: 8600 Siófok, Ipar u. 2.

    Marketing asszisztens állás, munka: SIÓHÁZ CENTRUM Kft., 8600 Siófok, Ipar u. 2. | Profession

X

Sióház Centrum Kft.

Cím: 8600 Siófok, Ipar u. 2.
Központi tel.: +36-84/310-681
Fax: +36-84/999-623
e-mail: siohaz@siohazcentrum.hu

Nyitvatartás

H-P: 7-16 óra
Sz: 8-12 óra
​V: Zárva

Ugrás az oldal tetejére